Menu

Ustawienia prograczy Pubg – najlepsze configi w sieci

Ustawienia prograczy Pubg – najlepsze configi w sieci

Pubg jak praktycznie każda gra sieciowa oparta na rywalizacji dwóch lub więcej przeciwników zależy w dużym stopniu od odpowiednich ustawień. Czy to graficznych czy chociażby sterowania, liczy się refleks oraz to jak szybko i czy w ogóle zauważymy wroga. Dlatego odpowiednie ustawienia to klucz do sukcesu każdego gracza. Będąc nawet początkującym graczem warto od razu budować w sobie odpowiednie nawyki dające odpowiednie korzyści w przyszłych rozgrywkach.

Zacznijmy od ustawień rozgrywki tutaj zmieniamy tylko jedną opcję na wyłączoną a mianowicie Inventory screen character rendered. Zwiększy to szybkość ładowania niektórych elementów.

Sterowanie

Tutaj nie musimy zbytnio kombinować z ustawieniami typu skok na scrollu jak w cs:go bo bunnyhopów tutaj raczej nie zrobimy. Dlatego ważne aby przeglądnąć cały asortyment konfiguracyjny i wybrać takie klawisze, które będą dla nas najbardziej wygodne. Zależy to głównie od stylu gry, ułożenia klawiatury i chociażby tego czy gracz jest lewo czy praworęczny. Wartą uwagi zmianą często stosowaną u graczy jest tutaj wychylanie się, które często jest ustawione na podwójny klawisz czyli jak chcesz się wychylić w prawo używasz chodzenia w prawo plus np. alt i to samo w lewo.

  • warto też pomyśleć o zmianie preferencji strzelania na np. wielostrzał czy potrójnystrzał za pomocą dodatkowego klawisza czy to na myszce czy klawiaturze.
  • bieganie nie używaj butów aby poruszać się ciszej i schowaj broń aby poruszać się nieco szybciej

Ustawienia Grafiki i płynności gry

Ustawienia graficzne należy zrobić na poziomie sterownika karty graficznej jak i z poziomu opcji menu. Dobrze jest stosować preferowane profile graficzne jeśli gramy w wiele gier. Ustawienia graficzne wpłyną zarówno na naszą widoczność w grze to jak szybko zobaczymy przeciwnika z jakiej odległości oraz jak płynnie będziemy się poruszać.

Karty Nvidia i AMD

Dla zaawansowanych graczy i moderów kart warto rozważyć zmianę lub aktualizację Biosu karty graficznej dla maksymalnych osiągów. Np. karty Amd Radeon rx 460 z nowym biosem odblokowuje dodatkowe 100 procesorów cieniujących co może dodać nawet do 10 klatek więcej. Takie rozwiązania proponujemy jednak tylko zaawansowanym graczom a zajmiemy się ustawieniami na poziomie sterownika. Zarówno nvidia jak i amd w ustawieniach sterownika oferuje możliwość dostosowania ich do dobrej jakości lub płynności działania. Jeśli nie chcemy sprawdzać każdej opcji z osobna to ustawiamy najlepszą płynność i przechodzimy do ustawień w grze.

Warto wyłączyć opcje antyaliasing i dodatkowego renderowania kosztem tzw. wodotrysków w grze.

Ustawienia Graficzne wewnątrz gry

znajdziecie tutaj:

PUBG Ustawienia Graficzne

 

Gotowe konfigi pro playerów dla Pubga

Plik konfiguracyjny do gry znajdziemy w folderze:

  • C:\Users\YOUR_USERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor

Warto zrobić kopię zapasową przed jakimikolwiek zmianami oraz należy pamiętać o wyłączeniu gry i dobrą praktyką jest również wyłączenie nakładki steam.

tutaj znajdziecie gotowe pliki konfiguracyjne:

Pubg Configi Proplayerów i domyślne

 

One comment

1 Pings/Trackbacks for "Ustawienia prograczy Pubg – najlepsze configi w sieci"

Dodaj komentarz

podstawy gry pubg oraz błędy początkujących

Porady dla…

Porady dla początkujących graczy PUBGa…

ustawienia prograczy pubg najlepsze ustawienia w sieci

Ustawienia prograczy…

Ustawienia prograczy Pubg – najlepsze…

najlepszy sprzet pubg

Sprzęt do…

Sprzęt do grania stosowany przez…

domyślne ustawienia graficzne

PUBG Ustawienia…

PUBG Ustawienia Graficzne W Pubg…

Kalendarz Newsów

Styczeń 2021
P W Ś C P S N
« Lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
razer deathader myszka