Menu

Porady dla początkujących graczy PUBGa

Porady dla początkujących graczy PUBGa

Pubg jak każda inna gra posiada pewną mechanikę oraz silnik odpowiadający za zdarzenia w grze. Tak więc warto znać podstawy czy to dotyczące konfiguracji gry czy chociażby sposobu poruszania się po mapie. W grach tego typu ważne jest doświadczenie i obycie w grze. Dlatego mamy dla was wszystkie najważniejsze informacje w pigułce. Dzięki tej małej porcji informacji unikniecie wielu błędów popełnianych przez początkujących lub przez osoby przechodzące z innych gier tego typu.

 1. Przetrwanie ponad wszystko, wiele osób uważa Pubga za grę typu hide&seek (zabawa w chowanego) i tak to własnie wygląda. Część twierdzi iż jest to gra dla kamperów poniekąd mają rację, cierpliwość i znajomość mapy bardzo się przydają. Aczkolwiek chowanie się daleko w krzakach z karabinem czy pistoletem w ręce to jeden z głupszych pomysłów. Chodzi o to iż pole gry jest renderowane jako okrąg około 150m w grze. tak więc jeśli będziemy ukryci w trawie a inny gracz będzie oddalony od nas o 150-160m on tej trawy nie będzie widział tylko model naszej postaci więc jesteśmy całkowicie odkryci.
 2. Hałas, poruszając się w grze praktycznie zawsze robimy jakiś hałas, przeładowując a nawet skradając się w zależności od powierzchni po której się poruszamy wydajemy jakieś dźwięki. Są one sygnałem dla naszego przeciwnika i informacją o naszym położeniu lub o tym iż się zbliżamy.
 3. wybór miejsca do lądowania, jeśli chcemy szybko zakończyć grę i zaangażować się od razu w walkę to najlepiej wybrać największe miasta. Jeśli natomiast chcemy zacząć powoli i na spokojnie warto wybrać miejsce na uboczu gdzie nie będzie lądowało zbyt wiele.
 4. Jeśli chcesz się przemieszczać szybciej, zawsze odkładaj broń
 5. Zdejmuj buty, będziesz poruszał się ciszej a nie dają one nic co mogło by Ci się przydać.
 6. Przedmioty kluczowe w początkowej rozgrywce to karabiny ar oraz przedmioty leczące, kolejne rzeczy będziesz uzupełniał w tzw. fazie middle-game.
 7. Pistolety są mało efektywne dlatego ich zbieranie często mija się z celem zwłaszcza iż zajmują miejsce w ekwipunku tak samo amunicja do nich i inne ulepszacze.
 8. Podczas startu rozgrywki każda lokacja jest zamknięta tzn jeśli zobaczysz otwarte drzwi to albo ktoś tam był albo nadal jest.
 9. Mając karnister możesz zatankować pojazd z jego środka włączając ekwipunek.
 10. Pojazdy wydają bardzo duży hałas dlatego przed wyjściem z pojazdu warto znaleźć bezpieczne miejsce na wyjście np. między budynkami lub w garażu.
 11. Strzelanie karabinem jak snajperką również mija się z celem szanse iż trafimy są nikłe a zdradzimy swoją pozycję i możemy stać się łatwym celem.

No comments

Dodaj komentarz

podstawy gry pubg oraz błędy początkujących

Porady dla…

Porady dla początkujących graczy PUBGa…

ustawienia prograczy pubg najlepsze ustawienia w sieci

Ustawienia prograczy…

Ustawienia prograczy Pubg – najlepsze…

najlepszy sprzet pubg

Sprzęt do…

Sprzęt do grania stosowany przez…

domyślne ustawienia graficzne

PUBG Ustawienia…

PUBG Ustawienia Graficzne W Pubg…

Kalendarz Newsów

Styczeń 2021
P W Ś C P S N
« Lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
razer deathader myszka